Stronę odwiedziło 3280 strona główna     
 
   szkolna kronika
   filmowa
   historia
   kierunki nauczania
   szkolne prawo
   rekrutacja
   rekrutacja
   obcokrajowców
   informator 2017/2018
   film promocyjny
   kadra
   pracownie
   internat
   MATURA
   zajęcia praktyczne
   praktyka zawodowa
   egzamin zawodowy
   szkolny zestaw
   podręczników
   osiągnięcia
   zastępstwa
   kontakt
 
   galeria zdjęć
   plan lekcji
   MLKS Rakowice
   zajęcia pozalekcyjne
   warsztaty naukowe
   linki
   ogłoszenia
   historia szkoły
   na zdjęciach
 
NEWSY

 

 


UWAGA ZMIANY!
Egzaminy zawodowe w sesji letniej 2017:
 
 Egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie w sesji czerwiec-lipiec 2017 (sesja 172)

HARMONOGRAM M.12 M.18 - po korekcie!
 
Szczegółowych informacji udziela kierownik szkolenie praktycznego 75 782 4363 wewnętrzny 14


dodano: 24/6/2017



Bez tytułu 1

KOLEJNY SUKCES SIATKARSKI

 

Dnia 2 czerwca 2017r. w Lwówku Śląskim odbył się VI Turniej Piłki Siatkowej Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Starosty Lwóweckiego.

Bardzo dobry poziom gry zaprezentowała nasza reprezentacja, pokonują zdecydowanie pozostałe drużyny i zajmując już po raz czwarty 1 miejsce w turnieju!

Skład reprezentacji ZSE-T: Jamrozy Klaudia, Łankowski Erwin, Woroszko Dominika, Gawroński Kacper, Tańska Patrycja, Turchoń Filip, Szostak Nikola, Podskarbi Dawid, Witowski Dominik.



dodano: 8/6/2017



Bez tytułu 1

MEDALE NA ZAWODACH LEKKOATLETYCZNYCH

 

Dnia 26 kwietnia 2017r. w Lwówku Śląskim odbyły się Mistrzostwa LZS i SZS Powiatu Lwóweckiego  w Lekkiej Atletyce, rozgrywane w ramach Strefy Jeleniogórskiej LZS – XVIII Dolnośląskich Igrzysk LZS Mieszkańców Wsi i Miast. Znakomicie spisała się reprezentacja ZSE-T zdobywając 52 medale ( 21 złotych, 19 srebrnych i 12 brązowych)  i ustanawiając wiele rekordów życiowych.

Zawody rozegrano w 36 konkurencjach w kategoriach juniora młodszego i juniorki młodszej oraz juniora i juniorki (100m, 200m, 400m, 800m, 1500m, skok w dal, skok wzwyż, pchnięcie kulą i rzut oszczepem).

 

 

Złote medale zdobyli:

Weg Emilia - 100m juniorka młodsza

Ludziak Ewa - 100m juniorka

Kucy Kacper - 100m junior młodszy

Weg Emilia - 200m juniorka młodsza

Ludziak Ewa - 200m juniorka

Grygian Sebastian – 400m junior

Kacprzak Sara - 800m juniorka młodsza

Smyksy Alan – 800m junior młodszy

Bałut Gracjan – 800m junior

Tofil Natalia - 800m juniorka

Bojarun Klaudia - 1500m juniorka młodsza

Kołcz Kamila - 1500m juniorka

Grześków Mateusz - 3000m junior

Górowska Patrycja – skok w dal juniorka młodsza

Szymańska Aleksandra  – skok wzwyż juniorka

Niewar Piotr  – skok wzwyż junior

Woroszko Dominika – rzut oszczepem juniorka młodsza

Sorwieszenko Weronika  – pchnięcie kulą juniorka młodsza

Sztafeta 4x100m dziewcząt

Sztafeta szwedzka dziewcząt (100-200-300-400)

Sztafeta szwedzka chłopców (100-200-300-400)

 

 

Srebrne medale zdobyli:

Dudek Weronika - 100m juniorka młodsza

Jastrzębska Justyna - 100m juniorka

Bujak Piotr - 100m junior

Jaśkiewicz Paulina - 200m juniorka młodsza

Szuba Sara - 200m juniorka

Szewczyk Bartosz – 200m junior młodszy

Górowska Patrycja - 400m juniorka młodsza

Hanusiewicz Michał  – 400m junior młodszy

Błaszczak Wiktoria - 1500m juniorka

Hałka Kamil - 1500m junior

Bestydziński Bartosz - 3000m junior

Jastrzębska Justyna – skok w dal juniorka

Hanusiewicz Michał  – skok w dal junior młodszy

Kijanka Szymon – skok w dal junior

Kraszewski Tymoteusz  – rzut oszczepem junior

Woroszko Dominika – pchnięcie kulą juniorka młodsza

Kuś Katarzyna – pchnięcie kulą juniorka

Kraszewski Tymoteusz  – pchnięcie kulą junior

Sztafeta 4x100m chłopców

 

Brązowe medale zdobyli:

Szostak Nikola - 100m juniorka młodsza

Rusakiewicz Jakub - 100m junior

Dudek Weronika - 400m juniorka młodsza

Szuba Sara - 400m juniorka

Kucy Kacper  – 400m junior młodszy

Szostak Nikola– skok w dal juniorka młodsza

Dąbrowska Justyna – skok w dal juniorka

Jankiewicz Mateusz – 400m junior młodszy

Jaśkiewicz Paulina – skok wzwyż juniorka młodsza

Dudek Kamila – rzut oszczepem juniorka młodsza

Kuś Katarzyna  – rzut oszczepem juniorka

Zinów Michał   – rzut oszczepem juniorka

Opiekunowie: Zapart Marianna, Łukasik Joanna, Dymitroca Adam



dodano: 4/6/2017



Bez tytułu 2

 

MEDALE LEKKOATLETÓW NA FINALE DOLNOŚLĄSKIM

 

 

Dnia 24 maja 2017r. w Zgorzelcu odbyły się Mistrzostwa Województwa LZS w Lekkiej Atletyce – w ramach XVIII Dolnośląskich Igrzysk LZS - Mieszkańców Wsi i Miast. Znakomicie spisała się reprezentacja ZSE-T zdobywając 19 medali i ustanawiając wiele rekordów życiowych.

Złote medale zdobyli: Górowska Patrycja – 400m, Jastrzębska Justyna- skok wzwyż,

Srebrne medale zdobyli: Górowska Patrycja – skok w dal, Woroszko Dominika – rzut oszczepem, Ludziak Ewa – 100m, Jastrzębska Justyna – skok w dal, Szewczyk Bartosz – skok w dal, Grześków Mateusz – 1500m, Kijanka Szymon – skok w dal,  Ludziak Ewa – 200m

Brązowe medale zdobyli: Szostak Nikola – skok w dal, Sowierszenko Weronika – pchnięcie kulą, Szuba Sara – 400m, Kołcz Kamila – 800m, Szewczyk Bartosz – 200m, Bestydziński Bartosz – 1500m, Bukowiecki Jakub – skok w dal, Niewar Piotr – skok wzwyż, Dąbrowska Justyna – skok w dal,

Statuetki za miejsca 4 otrzymali: Mrozik Justyna – 200m, Grygian Sebastian – skok w dal, Dąbrowska Justyna, Mrozik Justyna – 400m, Hanusiewicz Michał – 400m, Turchoń Filip – rzut oszczepem, Grygian Sebastian – 400m,

 

 

Wielu uczniów naszej szkoły zajęło miejsca tuż za podium, ale każdy uczestnik przyczynił się do sukcesu drużynowego – zajęliśmy 2 miejsce w województwie jako reprezentacja powiatu lwóweckiego.

 

 

Opiekunowie: Dymitroca Adam, Łukasik Joanna, Łącz Józef



dodano: 4/6/2017



Bez tytułu 2

SZKOLENIE STRAŻACKIE

 

Dnia 25 maja 2017r. w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Lwówku Śląskim odbyło się kolejne szkolenie uczniów klas pożarniczych. 

 

 

Wszyscy uczniowie przeszli szkolenie z bezpieczeństwa pracy na wysokościach, zapoznali się z średnim samochodem specjalnym SHD – 25 (z zamontowanym podnośnikiem hydraulicznym i drabiną oraz koszem ratowniczym o maksymalnym wysięgu roboczym 25 metrów ) a następnie mieli okazję sprawdzić jak wykorzystywany jest podnośnik podczas akcji strażackich.

 

Kolejnym punktem szkolenia były zajęcia z prawidłowego sprawiania drabin oraz prawidłowego wchodzenia na drabinę z zabezpieczeniem ratownika.

Adam Dymitroca



dodano: 31/5/2017




 

 

  Wszelkie prawa zastrzeżone © ZSET Rakowice Wielkie
panel