Zespół Szkół Ekonomiczno-Technicznych im. Kombatantów Ziemi Lwóweckiej w Rakowicach Wielkich

Aktualności

Medale na finale wojewódzkim

Dnia 21 września w Roztoce (Powiat Świdnica) odbyły się Mistrzostwa Województwa LZS w Jesiennych Biegach Przełajowych. W zawodach wzięła udział ponad 50 osobowa reprezentacja Powiatu Lwóweckiego i Gmin: Lwówek Śląski, Wleń i Lubomierz.

Bardzo dobrze spisała się reprezentacja ZSE-T w Rakowicach Wielkich zdobywając 3 medale i kilka miejsc w pierwszej szóstce w poszczególnych biegach. 

Złoty medal zdobył Adam Dymitroca – w biegu na 3000m,  brązowe medale zdobyli Bartosz Bestydziński  w biegu na 3000m i Patrycja Górowska – 1200m. 

Statuetki i dyplomy za miejsca w pierwszej szóstce otrzymali:  Bożek Lidia – 4 miejsce 1200m, Bojarun Klaudia – 5 miejsce 1200m,  Łukasik Joanna – 6 miejsce 2000m. Miejsca punktowane zajęli również: Wełpa Jakub, Polak Barbara, Drabowicz Damian, Grochowski Krzysztof, Błażewicz Krystian. 

 

©2017 Zespół Szkół Ekonomiczno-Technicznych im. Kombatantów Ziemi Lwóweckiej w Rakowicach Wielkich. All Rights Reserved.

Wyszukaj

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem