Stronę odwiedziło 734 strona główna     
 
   szkolna kronika
   filmowa
   historia
   kierunki nauczania
   szkolne prawo
   rekrutacja
   rekrutacja
   obcokrajowców
   informator 2017/2018
   film promocyjny
   kadra
   pracownie
   internat
   MATURA
   zajęcia praktyczne
   praktyka zawodowa
   egzamin zawodowy
   szkolny zestaw
   podręczników
   osiągnięcia
   zastępstwa
   kontakt
 
   galeria zdjęć
   plan lekcji
   MLKS Rakowice
   zajęcia pozalekcyjne
   warsztaty naukowe
   linki
   ogłoszenia
   historia szkoły
   na zdjęciach
 
ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

 

Zestawienie szkolnych kół zainteresowań działających w ZSET w Rakowicach Wielkich
 

Zadanie

Nazwisko i imię wykonawcy zadania

Godz. pracy z młodzieżą

Koło matematyczne

Helena Mielec

wtorek 14:15- 15:45

Koło polonistyczno recytatorskie

Teresa Rydzewska

wtorek 14:15-16:00

środa 14:15-15:00

Koło polonistyczne

Agata Jasińska

poniedziałek 15:10-17;00

czwartek 15:10- 17:00

Koło języka francuskiego

Bogusław Kuźlik

wtorek 15:30-17:30

Koło języka niemieckiego

Anna Czepiel

poniedziałek 13:25-14:15

czwartek 13:25-14:15

Koło języka niemieckiego

Irma Wojnicka

środa 14:15- 16:15

Koło języka angielskiego

Katarzyna Mizerska

środa 15:00-17:00

Koło wolontariatu

Angelika Kowalczyk

poniedziałek 15:16:30

Koło chemiczne

Wiktor Mieszczanowicz

wtorek 14:15-16:00

Koło geograficzne

Urszula Dziugieł

poniedziałek 13:00-15:00

wtorek 15:00-16:00

Koło strzeleckie

Adam Kamieński

czwartek 15:00- 17:00

Samorząd szkolny

Angelika Kowalczyk

czwartek 15:10-16:10

Koło architektury krajobrazu

Mieczysław Skórski

środa 15:00-16:00

Koło redakcyjne

Beata Jadach

poniedziałek 14:30-15:30

czwartek 14:30- 15:30

Warsztaty muzyczne

Józef Łącz

poniedziałek 15:00-17:00

Szkolny ośrodek kariery

Ryszard Jędral

wtorek 15:00-16:00

czwartek 15:00-16:00

Koło turystyczne

Leonard Kurlej

wtorek 15:00-17:00

Środowiskowa kawiarenka internetowa

Leonard Kurlej

poniedziałek 15:00-19:00

Koło historyczne

Małgorzata Kozdrowska

poniedziałek 13:30-15:00

środa 13:30-15:00

Koło ekonomiczne

Jacek Żojdzik

czwartek 14:00-16:15

Działalność handlowo usługowa

Małgorzata Kozdrowska

codziennie

Zajęcia terapeutyczne wyjazdy do „Monaru”

Marek Łukasik

wtorek 15:30-19:30

Koło biologiczne

Marek Łukasik

czwartek 14:15-16:00

Koła sportowe

Joanna Łukasik

codziennie 15:30-17:30 LA

Marianna Zapart

wtorek 19:00-21:00-siłownia

czwartek 19:00-21:00-siłownia

środa 17:00-19:00-sala gry

Adam Dymitroca

codziennie 15:15-17:15 sala LA

poniedziałek 19:00-21:00 sala gry

wtorek 19:00-21:00 sala gry

 

 

  Wszelkie prawa zastrzeżone © ZSET Rakowice Wielkie
panel