JĘZYK NIEMIECKI: klasa 1b BS, 3 BS

Witam ponownie! Kontynuujemy nasze zdalne nauczanie. Przesyłam Wam plan pracy na nadchodzący tydzień. Proszę o sumienną realizację wskazanych zadań i poleceń oraz poważne podejście do tematu. Zostańcie w domu, bądźcie odpowiedzialni, spokojnie pracujcie.

 Język niemiecki: klasa 1 b BS
Ze względu na to, iż jest to zgodnie z planem Wasza ostatnia lekcja przed Świętami Wielkanocnymi proponuję świąteczny temat. Może trochę poprawi Wam nastrój i przywoła świąteczną atmosferę. Dziwnie będzie w tym roku, sami przyznacie.
Zapisujecie do zeszytu temat: Ostern – Übungen. (Wielkanoc)
1. Analizujecie materiał, który przesyłam Wam w załączniku. Są tam 2 teksty i zadania. Teksty tłumaczycie na polski, nie musicie tłumaczenia wpisywać do zeszytu, tylko nowe wyrażenia i słówka.
2. Wykonujecie zadania do zeszytu. Możecie sobie wydrukować i wkleić lub przepisać.
3. Fotki rozwiązań prześlijcie  na e-mail: k.podziemska@zsetrakowice.pl

Ostern Ostern1Ostern

Wszystkim życzę miłej i owocnej pracy. Dacie radę, wierzę w Was. Razem musimy przetrwać te trudne chwile. Pozdrawiam serdecznie.
Katarzyna Podziemska