Dzień dobry młodzieży.Wf

Z przykrością muszę napisać, że cała ta sytuacja mocno Was rozleniwiła.Dostaję filmiki z aktywnością od tych samych osób.Za kilka dni wystawiany oceny maturzystom i mimo sympatii  bardzo się zdziwią swoim końcowymi oceanami.Przypominam dowolne ćwiczenia fizyczne z opisem które mięśnie angażujecie, wzmacniacie, po co je robicie.Są wśród Was osoby, które przez swoje lenistwo w czasie roku szkolnego nie będą klasyfikowane.Trzy filmiki tygodniowo do 5 minut.Podpowiedzi macie dużo.Pozostali nauczyciele załączają przydatne linki ze stronami internetowymi gdzie macie ćwiczenia.Ja ich nie powielam.Zamieszczam propozycje u siebie na stronie.Proszę o samodyscyplinę.Dziewczyny z mojej klasy IIILO , będzie słabo z ocenami.Ale to już Wasza decyzja.Mimo wszystko życzę dobrego dnia.💪