Godzina wychowawcza – klasa I b LO

Witam Serdecznie.

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych chciałam Wam i Waszym najbliższym przesłać moc życzeń. Choć te święta będą trochę inne, spędzone w mniejszym gronie, chciałam Wam życzyć dużo radości i rodzinnej atmosfery. Aby te święta przyniosły wam spokój ducha i siłę na kolejne dni.

Pamiętajcie aby w tym czasie poświęcić czas rodzinie, razem w kuchni, czy przy świątecznych porządkach. Zróbcie coś miłego dla bliskich, czego nie robicie na co dzień – pamiętajcie, że dobro wraca.! Na pewno spotka Was także coś miłego.

Wiem, że to trudny czas i każdy się już niecierpliwi, piękna pogoda nam nie pomaga i zachęca do wyjścia w teren. Pamiętajcie jednak, że zagrożenie nie minęło i bądźcie cierpliwi. Skupcie się na świątecznych tradycjach i wszystkim, co jest związane ze świętami. Możecie zrobić piękne stroiki na świąteczny stół i zaskoczyć swoich bliskich.

Jak Będziecie mieli ochotę i macie jakieś dobre przepisy na wyśmienite i Wasze ulubione potrawy wyślijcie mi wiadomość z przepisem. Będzie mi bardzo miło. Moc życzeń i trzymajcie się w zdrowiu!!!

 

Pozdrawiam

Wychowawczyni     Weronika Dymitroca