Wychowanie fizyczne – klasy 1aLO, 1bLO, 1cLO, 1dLO, 1aT, 1dT, 1aBS, 2LO, 2BS, 2bT, 2dT, 3dT, 3bT, 3BS – Adam Dymitroca

Witam serdecznie. 

Przypominam o  zaległościach! 

Każdy powinien mi już przesłać 5 dzienników aktywności fizycznej oraz rozwiązanie testu piłka siatkowa, rozwiązanie testu piłka ręczna i  przykładową rozgrzewkę z piłką siatkową).                              To wszystko podlega ocenie.

Zadanie na okres 18 – 24 maja 2020 to prowadzenie dziennika aktywności fizycznej.   Na ten tydzień nie wyznaczam Wam zadań.  Chciałbym by każdy z Was wykorzystał piękną pogodę w tym tygodniu i realizował aktywność według swoich zainteresowań.  Wykorzystajcie również sobotę i niedzielę.

Dziennik aktywności fizycznej 18 – 24 maja 2020r.

Polecam rower, rolki, biegi, marszobiegi, wycieczki terenowe, wycieczki w góry, różne gry sportowe lub ich elementy, ćwiczenia siłowe – wszystko według zasad bhp i Waszych możliwości.  Zadbajcie o swoją sprawność fizyczną i kondycję.

Zadanie należy odesłać do dnia 24 maja 2020 na mój email a.dymitroca@zsetrakowice.pl

Pozdrawiam

Adam Dymitroca