INTERNAT GRUPA III

Dzień dobry!

Dziś już dziewiąty list, który kieruję do Was. Czasami mam wrażenie, że uzależnię się od pisania tych listów. No, ale do rzeczy. Dziękuję za Wasze wypowiedzi na temat  minionego tygodnia, za zdjęcia maseczek robionych własnoręcznie i to nie tylko dla siebie. Szanuję Wasze zdanie i Wasze poglądy. To dobrze o Was świadczy, gdyż mieć własne zdanie to mieć świadomość  zaistniałego problemu lub sytuacji. Dziś natomiast daleko odbiegnę i zapytam Was jakie macie zdanie o świętach nietypowych. Prawie codziennie możemy znaleźć czyjeś święto. W maju mieliśmy święto bibliotekarza, pielęgniarki, światowy dzień sportu.  Czy waszym zdaniem jest to potrzebne? Odpowiedz nasuwa się szybko myśląc o wspomnianym już dniu pielęgniarki. Mamy przekonanie, że to miłe, że potrzebne by pamiętać o oddaniu i poświęceniu. Problem i zastanowienie  pojawia się  gdy wyczytamy o DNIU MARCHEWKI, który przypada w dniu 4 kwietnia. Jak uczcić dzień tego zacnego warzywa i czy w ogóle warto o tym wspominać? Z tymi pytaniami zostawiam Was. Pomyślcie o tym i zapraszam do podzielenia się swoimi opiniami na naszej grupie.

Pozdrawiam Was cieplutko.

Pani Wiola

P.S Jeśli mowa o świętach to chyba nie muszę przypominać o 26 maja i Dniu Matki. J.To już jutro!!!