Klasa I cT TMR – PKM sprawdzian z odlewnictwa

Witam. W związku z przedłużaniem wolnego będziecie mieć sprawdzian z PKM przez internet. Pytania podam w środę (03.06) o godz. 10  (będą na stronie szkoły w e-learning- powysyłam też na Wasze adresy e-mail). Pytania będą obejmowały metody odlewania, skład i własności mas formierskich, budowę układu wlewowego, technikę wykonania formy piaskowej, szczegółowe opisanie nowoczesnych metod odlewania. W internecie lub podręcznikach poczytajcie o formowaniu maszynowym, rodzajach płyt modelowych do formowania maszynowego. Będziecie mieli 2 godziny na napisanie sprawdzianu. Na zdjęcia lub skany prac będę czekał do godz. 12. W najbliższym czasie wyślę tematy lekcji do przepisania z obróbki plastycznej. Ocena roczna będzie wystawiona na podstawie ocen z pierwszego semestru i oceny z środowego sprawdzianu.