Rysunek techniczny dla 1a BS, 1b BS, 1c T i 2d T

Witam Panów.

Kontynuujemy temat: uproszczenie w rysunku maszynowym. Zapoznajcie się z załączonym materiałem:  Rysowanie kół i przekładni pasowych. Rysowanie koła pasowego

Przerysujcie (w skali 1:1) załączony rysunek 14. Na podstawie przykładowego rysunku wykonawczego w dołączonym materiale, zaznaczanie główne wymiary (z natury).

Rysunek wykonajcie w ołówku, na formacie A4, z zachowaniem podstawowych zasad rysunkowych. Na wykonanie zadania macie tydzień. Starannie wykonane zadanie należy porządnie podpisać pismem technicznym , skopiować i przesłać, jak zwykle, na mój adres.

Jeżeli (???) ktoś ma jakieś zaległości (nie to nie możliwe jest. Na pewno nie!)  – można je również w ten sam sposób sukcesywnie przesyłać. UWAGA! Przypominam, że każdy w Was ma założone konto w domenie zsetrakowice.pl

W zakładce https://teams.microsoft.com/ utworzyłem dla Was grupę na której zamieszczam zadania! Pamiętajcie, że nieobecni nie mają racji…

 

koło pasowe