Rysunek techniczny dla 1a BS, 1b BS, 1c T i 2d T

Temat: Rysowanie kół i przekładni zębatych.

Witam Panów.

Mam dla was dwie wiadomości: obie dobre. 

  1. Pomimo rozpoczynających się matur przygotowałam dla Was nowy temat: rysowanie kół i przekładni zębatych.
  2. Matury kończą się około południa. Będę więc dostępny również na konsultacjach.

Kontynuujemy temat: uproszczenie w rysunku maszynowym. Zapoznajcie się z załączonym materiałem: Rysowanie kół i przekładni zębatych.

Zadanie na dziś: wykonaj rysunek 15

Rysunek wykonajcie w ołówku, na formacie A4, z zachowaniem podstawowych zasad rysunkowych. Na wykonanie zadania macie tydzień. Starannie wykonane zadanie należy porządnie podpisać pismem technicznym , skopiować i przesłać, jak zwykle, na mój adres.

Jeżeli (???) ktoś ma jakieś zaległości (nie to nie możliwe jest. Na pewno nie!)  – można je również w ten sam sposób sukcesywnie przesyłać. UWAGA! Przypominam, że każdy w Was ma założone konto w domenie zsetrakowice.pl