Kl. I b LO język polski Teresa Rydzewska

I b LO

25.06.2020r.

1 i 2.Temat lekcji. Miłość w wierszach Jana Andrzeja Morsztyna- „Redivivatus”

 

W pierwszej kolejności proszę zrobić notatkę na temat życia i twórczości Jana Andrzeja Morsztyna , następnie przeczytajcie wiersz „Redivivatus i wykonajcie polecenia do tego utworu 3,4,5 na str.202

Wykonajcie te polecenia w zeszycie i nie odsyłajcie ich. Te wszystkie notatki będą Wam Potrzebne, gdyż na pierwszych lekcjach w kl. II trzeba będzie zrobić powtórzenie i utrwalenie wiadomości i umiejętności, które zdobyliście w ramach zdalnego nauczania.

 

Jeszcze przypominam, że w przyszłym roku szkolnym będzie Wam w pierwszych tygodniach nauki będzie Wam potrzebny podręcznik , z którego korzystaliście w kl. pierwszej – „Oblicza epok”kl. pierwsza cz 1.2 ; w następnych tygodniach pierwszego i drugiego semestru potrzebny będzie podręcznik „Oblicza epok” kl. druga cz 2.1

Życzę miłych wakacji i powrotu do szkoły w nowym roku szkolnym.