KLASA 2 BS – LEKCJA WYCHOWAWCZA / WAŻNE

Witajcie kochani!

Pierwsza bardzo ważna kwestia to BEZPIECZEŃSTWO PODCZAS WAKACJI!  Pamiętajcie, że w dalszym ciągu zmagamy się z epidemią          i koronawirus wcale nie zniknął. Musimy być więc podwójnie czujni i rozważni! Apeluję do Was o rozsądne zachowanie w różnych sytuacjach, zwłaszcza gdy będziecie spędzać wakacje nad morzem, jeziorem lub w górach. Własne bezpieczeństwo oraz bezpieczeństwo osób przebywających wokół Was, bliskich, znajomych jest priorytetem. Pamiętajcie o wymogach sanitarnych, noście maseczki i rękawiczki, tam gdzie jest to wymagane, nie zapominajcie o zachowaniu dystansu społecznego i dezynfekcji rąk.

Druga ważna sprawa to zakończenie roku szkolnego. Będzie to fakt nietypowe spotkanie. Zapraszam wszystkich jutro 26 czerwca 2020r. po odbiór świadectwa, od 8:30 do 9:00. Spotykamy się na ternie szkoły, od strony parkingu dla uczniów, przy bocznym wejściu do budynku szkoły. Obowiązują Was maseczki, rękawiczki, zachowanie odległości 2 m od siebie. Do stolika podchodzimy pojedynczo, należy mieć własny długopis. PROSZĘ O PUNKTUALNOŚĆ!

Pozdrawiam serdecznie

Katarzyna Podziemska