Lista adresów e-mail nauczycieli ZSET w Rakowicach Wielkich
Dorota Białek
matematyka
Justyna Bielecka
wychowawca w internacie
Halina Braun
język polski
Mariusz Chapiński
przedmioty zawodowe, logistyczne
Agnieszka Cieśla-Jadach
przedmioty zawodowe, gastronomiczne
Justyna Cieślak
chemia, fizyka
Monika Citow
biologia, coaching
Maria Cybulska
przedmioty zawodowe hotelarskie
Wojciech Czafurski
edukacja mundurowa, policyjna
Joanna Domagała
przedmioty zawodowe, logistyczne, hotelarskie
Adam Dymitroca
wychowanie fizyczne
Weronika Dymitroca
wychowanie fizyczne
Anna Gabriel
przedmioty zawodowe, informatyczne
Piotr Gabriel
przedmioty zawodowe, informatyczne
Barbara Gapys
przedmioty zawodowe, fryzjerstwo
Kaja Grabowicz
wychowawca
w internacie
Piotr Haftarczyk
przedmioty zawodowe, informatyczne, fotograficzne
Tomasz Hałas
przedmioty zawodowe mechaniczne
Magdalena Hanasz
język angielski
Gracjan Heba
przedmioty zawodowe, informatyczne
Beata Jadach
bibliotekarz, historia
Zdzisław Jadach
przedmioty zawodowe, mechanizacja rolnictwa
Sławomir Jasiński
historia, geografia, historia i teraźniejszość
Olga Jagielska
język niemiecki
Katarzyna Jewtuch
język niemiecki
Ryszard Jędral
przedmioty zawodowe mechaniczne
Mieczysław Józefowicz
geografia
Beata Kadłubowska
język polski
Monika Hołoga
język polski
Łukasz Kobak
przedmioty zawodowe, mechanizacja rolnictwa
Beata Kościelna
matematyka
Angelika Kowalczyk
pedagog, doradztwo zawodowe
Małgorzata Kozdrowska
historia
Krzysztof Krzymowski
wychowawca w internacie
Wioletta Krzysztofińska
wychowawca w internacie
Jakub Kuśnierczyk
kierownik szkolenia zawodowego
Bogusław Kuźlik
język francuski, plastyka
Katarzyna Kuźniar
język angielski
Joanna Smyth
język angielski
Mirosław Listwan
przedmioty zawodowe mechaniczne
Józef Łącz
przedmioty zawodowe, elektromechaniczne, multimedialne
Marek Łukasik
biologia
Joanna Łukasik
wychowanie fizyczne
Piotr Łyczek
przedmioty zawodowe rolnicze
Teresa Siergiejewicz
wychowawca w internacie
Olga Olejnik
matematyka
Karolina Kowalska
przedmioty zawodowe fryzjerskie
Karol Kowalski
przedmioty zawodowe fryzjerskie
Anna Pelc
biologia
Katarzyna Podziemska
język niemiecki
Renata Przybylska
geografia
Joanna Okurzała-Rudzik
przedmioty zawodowe, architektura krajobrazu
Aleksandra Rusinek
przedmioty zawodowe gastronomiczne, dietetyka
Dariusz Urbański
przedmioty zawodowe mechaniczne
Mariola Wasilewska
przedmioty zawodowe hotelarskie, ekonomiczne, przedsiębiorczość
Robert Wądrzyk
religia
Bożena Wieczorek
kierownik internatu
Andrzej Kredkowski
religia
Katarzyna Wójcik
język angielski
Franciszek Tołczyk
fizyka
Marta Żebrak
matematyka, informatyka
-
-
Odsłony: 34020