Dzień bezpiecznego internetu z Cisco Networking Academy i Technikum Informatycznym ZSET

Witajcie, już za kilka dni, tj. 9 lutego 2021 odbędzie się wydarzenie online pod hasłem Dzień Bezpiecznego Internetu, który organizuje Cisco, firma, której jesteśmy partnerem w certyfikacji młodych informatyków.

Wydarzenie jest całkowicie bezpłatne i wystartuje o godzinie 11, w dniu 11 lutego 2021, czyli w najbliższy poniedziałek a uczestnicy po jego ukończeniu otrzymają zaświadczenie o odbyciu kursu!

Dzień Bezpiecznego Internetu DBI ma na celu propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych, zaznajomienie rodziców, nauczycieli i wychowawców z problematyką bezpieczeństwa online oraz promocję pozytywnego wykorzystywania internetu. Serdecznie zapraszamy na wirtualne spotkanie, na którym Barbara Halska, nauczyciel przedmiotów zawodowych z Zespołu Szkół nr 6 w Jastrzębiu Zdroju, Nauczyciel Roku 2014 opowie o bezpieczeństwie cyfrowym z perspektywy nauczyciela i ucznia.Wszyscy uczestnicy otrzymają też dostęp do bezpłatnego kursu e-learningowego w zakresie podstaw cyberbezpieczeństwa. Po ukończeniu kursu otrzymasz zaświadczenie oraz cyfrową odznakę.” – źródło cisco.webex.com

Zapraszamy do zapisywania się do wydarzenia pod >> tym adresem <<.

 

 

Może też Ci się spodobają

Własny serwer Minecraft – Jak to zrobić radzą uczniowie Technikum Informatycznego

Stawiamy serwer CS:GO – Nasi technicy informatycy z 2dT przygotowali poradnik!

Technikum Architektury Krajobrazu – II miejsce w konkursie plastycznym nadleśnictwa Lwówek Śląski!

W Święta Bożego Narodzenia 2020 kadra internatu ZSE-T w Rakowicach Wielkich – swoim wychowankom