Kandydacie do ZSET, masz problem z rejestracją? Przeczytaj to koniecznie

Uczniu – kandydacie do ZSET Rakowice Wielkie, jeśli masz problem z utworzeniem konta na stronie https://dolnoslaskie.edu.com.pl/kandydat/app/ gdzie kandydaci składają swoje wnioski o przyjęcie do naszej szkoły, skorzystaj z tych kilku porad:

PROBLEM: system po podaniu numeru PESEL, wyświetla komunikat, że takie konto już istnieje?

ROZWIĄZANIE: najprawdopodobniej, jest to spowodowane tym, że w Twojej szkole podstawowej posiadasz już konto zarejestrowane w E-Dzienniku. Zaloguj się swoimi danymi i wybierz szkołę, do której chcesz aplikować

 

PROBLEM: Nie posiadam danych do logowania e E-DZIENNIKU

ROZWIĄZANIE: W tym celu skontaktuj się z administracją swojej szkoły podstawowej, w celu przypomnienia loginu i hasła.

 

PROBLEM: Nie posiadam numeru PESEL, jestem obcokrajowcem

ROZWIĄZANIE: W przypadku obcokrajowców, wystarczy wpisać w polu PESEL swoją datę urodzenia.

Pamiętaj, żeby po otrzymaniu świadectwa, uzupełnić swoje oceny na stronie https://dolnoslaskie.edu.com.pl/kandydat/app/ a po otrzymaniu wyników egzaminu ósmoklasisty, również wprowadzić jego wynik w swoim formularzu zgłoszeniowym na wyżej wymienionej stronie.

W razie problemów, prosimy o kontakt mailowy pod adresem p.gabriel@zsetrakowice.pl

Może też Ci się spodobają

W Święta Bożego Narodzenia 2020 kadra internatu ZSE-T w Rakowicach Wielkich – swoim wychowankom

Procedura organizacji matury próbnej w formie zdalnej – listopad 2020

Jeż, Jeżyk, Jeży – dziś dzień Jeża :)

Awanse uczniów klas mundurowych