Kolejne szkolenie klas mundurowych

Dnia 12 października 2020 r. w ZSE-T w Rakowicach Wielkich odbyło się kolejne szkolenie klas mundurowych ( wojskowych, policyjnych i strażackich), które przeprowadził instruktor kyoksul i walki wręcz, komandos Pan Krzysztof Machała, oddelegowany przez st. chor. sztab. Pana Bogdana Fiałkowskiego ze Stowarzyszenia Byłych Żołnierzy 62 Kompanii Specjalnej “Commando”.

Młodzież ćwiczyła w trzech grupach po 2 godziny lekcyjne, w zajęciach wzięło udział blisko 100 uczniów klas mundurowych.

Serdeczne podziękowania dla Pana Krzysztofa  Machały za przeprowadzone szkolenie.

Może też Ci się spodobają

W Święta Bożego Narodzenia 2020 kadra internatu ZSE-T w Rakowicach Wielkich – swoim wychowankom

Procedura organizacji matury próbnej w formie zdalnej – listopad 2020

Jeż, Jeżyk, Jeży – dziś dzień Jeża :)

Awanse uczniów klas mundurowych