Projekt dla Świerzawy ukończony przez uczniów Technikum Architektury Krajobrazu

Zdalna nauka nam nie straszna. Uczniowie ZSET klasy 3D technikum architektury krajobrazu zakończyli prace projektowe dot. Koncepcji zagospodarowania zielenią tymczasową rynku miejskiego w mieście Świerzawa na prośbę Samorządu Mieszkańców Miasta. Do wykonania projektu uczniowie wykorzystali profesjonalny program do wizualizacji terenów oraz do grafiki wektorowej wykorzystywanych w architekturze krajobrazu jak i klasycznym budownictwie.

koncepcja zagospodarowania zielenią tymczasową rynku miejskiego w Świerzawie
koncepcja zagospodarowania zielenią tymczasową rynku miejskiego w Świerzawie

Z niecierpliwością czekamy na rozstrzygnięcie konkursu i realizację naszego projektu z budżetu miasta.

Może też Ci się spodobają

Architekt krajobrazu – zawód dla Ciebie – zawód XXI wieku

Technik Architektury Krajobrazu – Dlaczego warto?

Inwestujemy w informatykę

ZSET w Rakowicach Wielkich inwestuje w informatykę

Światłowód czyli szybki internet w naszej szkole już lada dzień