Uroczyste przyjęcie pierwszaków w internacie.

W dniu 8.10.2020 w internacie ZSE-T w Rakowicach Wielkich odbyły się otrzęsiny pierwszoklasistów oraz osób, które pierwszy rok mieszkają w naszym internacie. W uroczystości uczestniczyli między innymi: wicedyrektor szkoły pan Marek Łukasik, kierownik internatu pani Bożena Wieczorek, wychowawcy internatu oraz koledzy i koleżanki naszych pierwszaków. Tematem tegorocznej imprezy była kultura różnych państw świata.  Uczestnicy reprezentowali stroje, tańce, muzykę, jedzenie oraz flagę wyznaczonego państwa. Oklaskom, uśmiechom, oraz ciepłej rodzinnej atmosferze nie było końca. Kierownik internatu pani Bożena Wieczorek wygłosiła mowę na temat talentu, wysiłku, współpracy oraz zaangażowaniu  młodzieży w przygotowaniu tego szczególnego dnia. Pan dyrektor Marek Łukasik powiedział o naszej integracji oraz o przygodzie, jaką jest mieszkanie w naszym internacie. Na koniec odbyła się najważniejsza część naszego spotkania. Pani kierownik z radością pasowała naszych nowych, dumnych kolegów i koleżanki na mieszkańców internatu, którzy  złożyli przysięgę przed wszystkimi zgromadzonymi. Na pamiątkę tego niezapomnianego dnia otrzymali certyfikat  pełnoprawnego mieszkańca  internatu. Wszystkim uczniom , a zwłaszcza tym nowym życzymy powodzenia oraz niezapomnianej przygody, jaką jest mieszkanie w internacie ZSE-T w Rakowicach Wielkich.

Internat

 

Może też Ci się spodobają

Technikum Architektury Krajobrazu – II miejsce w konkursie plastycznym nadleśnictwa Lwówek Śląski!

Dzień bezpiecznego internetu z Cisco Networking Academy i Technikum Informatycznym ZSET

W Święta Bożego Narodzenia 2020 kadra internatu ZSE-T w Rakowicach Wielkich – swoim wychowankom

Procedura organizacji matury próbnej w formie zdalnej – listopad 2020