Wyniki rekrutacji, czyli listy osób przyjętych do ZSET

Informujemy, że w naszej szkole zostały dziś rano rozwieszone listy osób przyjętych do ZSET Rakowice Wielkie.

Szczegóły w sekretariacie szkolnym.

Osoby, które nie zostały przyjęte do innych szkół, na przykład z powodu nieotworzenia się kierunku, mogą składać podania (do pobrania na stronie szkoły lub w sekretariacie) wraz z kompletem oryginalnych dokumentów (świadectwo ukończenia szkoły podstawowej oraz wyniki egzaminu ósmoklasisty). Podania będą rozpatrywane w dniu 17 sierpnia 2020r. Informacja o przyjęciu tych osób zostanie rozwieszona w szkole w dniu 18 sierpnia.

W razie jakichkolwiek niejasności, prosimy o kontakt mailowy [email protected] albo bezpośrednio w sekretariacie szkoły.

 

Może też Ci się spodobają

Informacja dotycząca Rekrutacji

Odwołanie apelu i procedura odbioru świadectw

WAŻNE! Terminy składania wniosków do ZSET i profil zaufany ePUAP

Kandydacie do ZSET, masz problem z rejestracją? Przeczytaj to koniecznie