Zbiórka na rzecz schroniska dla psów Przylasek

Drodzy Wolontariusze dziękujemy Wam bardzo za zaangażowanie w zbiórkę rzeczy na rzecz schroniska dla psów.

W dniu dzisiejszym zawiozłyśmy wszystkie zebrane rzeczy do Schroniska Przylasek. Nie mogłyśmy już na Was czekać że względu na krótki termin ważności karmy, ale wszystkim darczyńcom bardzo dziękujemy. Nie byłoby tej zbiórki gdyby nie Oliwka Wasilewska, Gabrysia Kania i Natalia Kijanka a także Jowita Biel. Po powrocie do szkoły zorganizujemy wyjazd do schroniska i jeszcze większą zbiórkę.

Brawa dla Was!

Może też Ci się spodobają

Zawody w tenisie stołowym

Awans naszych szczypiornistów do półfinałów strefowych

Pierwsze miejsce podczas Mistrzostw Powiatu Szkół Średnich

Medale zdobyte w Indywidualne Mistrzostwa LZS Powiatu Lwóweckiego w Tenisie Stołowym!