Praktyki zawodowe

Praktyki zawodowe w czasie epidemii koronawirusa.

Zgodnie z zaleceniami MEN uelastyczniono zasady organizacji praktyk zawodowych: jeżeli stan epidemii zostanie przedłużony i obejmie terminy praktyk zawodowych ustalone w szkolnym harmonogramie tych praktyk - uczniowie technikum będą mieli możliwość realizacji praktyk zawodowych do końca roku szkolnego 2019/2020.

Młodociani pracownicy z branżowych szkół I stopnia będą mogli, w uzgodnieniu z pracodawcą, zrealizować zajęcia praktyczne do końca bieżącego roku szkolnego albo w następnych latach szkolnych. Pracodawcy nie utracą dofinansowania kosztów kształcenia.

Więcej na: https://www.gov.pl/web/edukacja/ksztalcenie-na-odleglosc--nowe-regulacje-prawne

HARMONOGRAM PRAKTYK ZAWODOWYCH 

Harmonogram praktyk zawodowych. Pobierz harmonogram (pdf)

Regulamin praktyk zawodowych. Pobierz regulamin (pdf)

 

PROGRAMY PRAKTYK ZAWODOWYCH

TECHNIK ARCHITEKTURY KRAJOBRAZU w zakresie kwalifikacj: RL.21. Projektowanie, urządzanie i pielęgnacja roślinnych obiektów architektury krajobrazu.

TECHNIK HOTELARSTWA w zakresie kwalifikacji: TG.12. Planowanie i realizacja usług w recepcji

TECHNIK INFORMATYK w zakresie kwalifikacji: EE.08. Montaż i eksploatacja systemów komputerowych, urządzeń peryferyjnych i sieci.

TECHNIK LOGISTYK w zakresie kwalifikacj: AU.22. Obsługa magazynów

TECHNIK MECHANIZACJI ROLNICTWA I AGROTRONIKI w zakresie kwalifikacji: MG.03. Eksploatacja pojazdów, maszyn, urządzeń i narzędzi stosowanych w rolnictwie.

TECHNIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH w zakresie kwalifikacji: MG.18. Diagnozowanie i naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych.

 

©2020 Zespół Szkół Ekonomiczno-Technicznych im. Kombatantów Ziemi Lwóweckiej w Rakowicach Wielkich. All Rights Reserved.
Współtworzony z AlleMarkt

Wyszukaj

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem