Projekt RPO 2019/2020         BIP logo bip m

SKP   |  Blog  |  e-Learning  |  Office  |  e-Dziennik | YouTube | Facebook

Rekrutacja do ZSET

Jak zostać uczniem ZSET w Rakowicach Wielkich w 5 prostych krokach:

  1. Wejdź na stronę https://dolnoslaskie.edu.com.pl/ 
  2. Znajdź ZSET w Rakowicach Wielkich; 
  3. Wybierz szkołę  i kierunek; 
  4. Wypełnij według instrukcji 
  5. Wydrukuj wniosek i złóż w sekretariacie ZSET.

W szczególnych przypadkach można złożyć podanie, które znajdziesz w zakładce: rekrutacja/dokumenty do pobrania (Podanie PDF lub MS Word) 

Terminy w postępowaniu rekrutacyjnym: wniosek o przyjęcie wraz z dokumentami składa się w dwóch etapach:

1) od 16 maja do 20 czerwca 2022r. – złożenie wniosku wraz z dokumentami,
2) od 24 czerwca 2022 r. do 13 lipca 2022 r. - złożenie zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty i  świadectwa ukończenia szkoły. W tym terminie można również składać nowe wnioski dotyczące zmiany kierunku nauczania lub typu szkoły.

21 lipca 2022 r. zostaną podane do publicznej wiadomości listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych.
od 16 maja do 27 lipca 2022 r. zakwalifikowanym kandydatom do technikum lub szkoły branżowej będą wydawane skierowania na badania lekarskie z zakresu medycyny pracy oraz, dla wybranych zawodów, na badanie sanitarne.
Kandydaci zakwalifikowani, w okresie od 22 lipca 2022 r. do 29 lipca 2022 r. potwierdzają wolę uczęszczania do wybranej szkoły poprzez złożenie oryginałów: świadectwa ukończenia szkoły podstawowej i zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty - jeżeli nie zrobili tego wcześniej. Kandydaci do technikum lub szkoły branżowej składają również zaświadczenie lekarskie zawierające orzeczenie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do podjęcia praktycznej nauki zawodu.

Listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych będą ogłoszone

1 sierpnia 2022 r

 2. Chcesz zamieszkać w internacie W zakładce Dla ucznia/internat/podstawowe informacje znajdziesz podanie przyjęcie do internatu. Wypełnij je i przynieś do ZSET. Skan wypełnionego podania możesz też przesłać mailowo, na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

TERMIN – od 16 maja 2022r do 19 sierpnia 2022r 

©2023 Zespół Szkół Ekonomiczno-Technicznych im. Kombatantów Ziemi Lwóweckiej w Rakowicach Wielkich. All Rights Reserved.

Wyszukaj

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem