Nauczyciele

Bańkowska Joanna
nauczyciel j. angielskiego

Bielecka Justyna
wychowawca w internacie

Bobrowski Wiesław
nauczyciel geografii

Chapiński Mariusz
nauczyciel przedmiotów logistycznych

Cieśla-Jadach Agnieszka
nauczyciel przedmiotów zawodowych

Cieślak Justyna
nauczyciel chemii i fizyki

Citow Monika
nauczyciel biologii

Cybulska Maria
nauczyciel przedmiotów zawodowych

Czyczerski Jan
nauczyciel przedmiotów ekonomicznych

Czepiel Anna
nauczyciel j. niemieckiego

Dymitroca Adam
nauczyciel wychowania fizycznego

Dymitroca Weronika
nauczyciel wychowania fizycznego

Gabriel Anna
nauczyciel przedmiotów zawodowych

Gabriel Piotr
nauczyciel przedmiotów zawodowych

Haftarczyk Piotr
nauczyciel przedmiotów zawodowych

Hałas Tomasz
nauczyciel przedmiotów zawodowych

Hałas Beata
wychowawca w internacie

Heba Gracjan
nauczyciel przedmiotów zawodowych

Jadach Beata
nauczyciel historii, bibliotekarz

Jaworski Paweł
nauczyciel przedmiotów mundurowych

Jędral Ryszard
nauczyciel przedmiotów zawodowych

Józefowicz Mieczysław
nauczyciel geografii

Kadłubowska Beata
nauczyciel j. polskiego

Kędziora Jan
nauczyciel przedmiotow mundurowych

Kołodziej Zuzanna
nauczyciel przedmiotów psychologicznych

Kościelna Beata
nauczyciel matematyki

Kowalczyk Angelika
pedagog szkolny

Kozdrowska-Rabenda Małgorzata
nauczyciel historii i WOS

Krzysztofińska Wioletta
wychowawca w internacie

Kuśnierczyk Jakub
kierownik szkolenia zawodowego

Kuźlik Bogusław
nauczyciel j.francuskiego

Kuźniar Katarzyna
nauczyciel j. angielskiego

Listwan Mirosław
nauczyciel przedmiotów zawodowych

Łącz Józef
nauczyciel

Łukasik Marek
nauczyciel biologii

Łukasik Joanna
nauczyciel wychowania fizycznego

Łyczek Piotr
nauczyciel przedmiotów zawodowych

Łyp Alicja
nauczyciel matematyki

ks. Marszałek Michał
nauczyciel religii

Mieszczanowisz Wiktor
wychowawca w internacie

Najmrodzka Grażyna
nauczyciel j. polskiego

Olejnik Olga
nauczyciel matematyki

Ostrowska-Drozdek Marzena
nauczyciel fryzjerstwa

Podziemska Katarzyna
nauczyciel j. niemieckiego i WOS

Rydzewska Teresa
nauczyciel j. polskiego

Sudoł Wojciech
nauczyciel architektury krajobrazu

Urbański Dariusz
nauczyciel przedmiotów zawodowych

Wasilewska Mariola
nauczyciel ekonomii

Wądrzyk Robert
nauczyciel religii

Wieczorek Bożena
kierownik internatu

Wieczorek Sebastian


wychowawca w internacie

Wojnicka Irma
nauczyciel j. niemieckiego

Wójcik Katarzyna
nauczyciel

Zapart Marianna
nauczyciel wychowania fizycznego

Żebrak Marta
nauczyciel matematyki oraz informatyki

©2019 Zespół Szkół Ekonomiczno-Technicznych im. Kombatantów Ziemi Lwóweckiej w Rakowicach Wielkich. All Rights Reserved.
Współtworzony z AlleMarkt

Wyszukaj

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem