Projekt RPO 2019/2020         BIP logo bip m

SKP   |  Blog  |  e-Learning  |  Office  |  e-Dziennik | YouTube | Facebook

Nauczyciele

Białek Dorota
matematyka

Czafurski Wojciech
edukacja mundurowa, policyjna

Bielecka Justyna
wychowawca w internacie

Braun Halina
język polski

Chapiński Mariusz
przedmioty zawodowe, logistyczne

Cieśla-Jadach Agnieszka
przedmioty zawodowe, gastronomiczne

Cieślak Justyna
chemia, fizyka

Citow Monika
biologia, coaching

Cybulska Maria
przedmioty zawodowe hotelarskie

Domagała Joanna
przedmioty zawodowe, logistyczne, hotelarskie

Dymitroca Adam
wychowanie fizyczne

Dymitroca Weronika
wychowanie fizyczne

Gabriel Anna
przedmioty zawodowe, informatyczne

Gabriel Piotr
przedmioty zawodowe, informatyczne

Gapys Barbara
przedmioty zawodowe, fryzjerstwo

Haftarczyk Piotr
przedmioty zawodowe, informatyczne, fotograficzne

Hałas Tomasz
przedmioty zawodowe mechaniczne

Hanasz Magdalena
język angielski

Heba Gracjan
przedmioty zawodowe, informatyczne

Jadach Beata
bibliotekarz, historia

Jadach Zdzisław
przedmioty zawodowe, mechanizacja rolnictwa

Jasiński Sławomir
historia, geografia, historia i teraźniejszość

Olga Jagielska
język niemiecki

Jewtuch Katarzyna
język niemiecki

Jędral Ryszard
przedmioty zawodowe mechaniczne

Józefowicz Mieczysław
geografia

Kadłubowska Beata
język polski

Monika Hołoga
język polski

Kobak Łukasz
przedmioty zawodowe, mechanizacja rolnictwa

Magdalena Wiśniewska
podstawy psychologii

Kościelna Beata
matematyka

Patryk Łankowski
edukacja mundurowa, wojskowa

Kowalczyk Angelika
pedagog, doradztwo zawodowe

Kozdrowska Małgorzata
historia

Katarzyna Zając
wychowawca w internacie

Krzymowski Krzysztof
wychowawca w internacie

Krzysztofińska Wioletta
wychowawca w internacie

Kuśnierczyk Jakub
kierownik szkolenia zawodowego

Kuźlik Bogusław
język francuski, plastyka

Kuźniar Katarzyna
język angielski

Laurence Joanna
język angielski

Listwan Mirosław
przedmioty zawodowe mechaniczne

Łącz Józef
przedmioty zawodowe, elektromechaniczne, multimedialne

Łukasik Marek
biologia

Łukasik Joanna
wychowanie fizyczne

Łyczek Piotr
przedmioty zawodowe rolnicze

Izabela Śledzińska
język angielski

Olejnik Olga
matematyka

Karolina Kowalska
przedmioty zawodowe fryzjerskie

Karol Kowalski
przedmioty zawodowe fryzjerskie

Pelc Anna
biologia

Podziemska Katarzyna
język niemiecki

Przybylska Renata
geografia

Joanna Okurzała-Rudzik
przedmioty zawodowe, architektura krajobrazu

Rusinek Aleksandra
przedmioty zawodowe gastronomiczne, dietetyka

Sudoł Wojciech
przedmioty zawodowe, architektura krajobrazu

Szczepanik Monika
wychowawca w internacie

Urbański Dariusz
przedmioty zawodowe mechaniczne

Wasilewska Mariola
przedmioty zawodowe hotelarskie, ekonomiczne, przedsiębiorczość

Wądrzyk Robert
religia

Wieczorek Bożena
kierownik internatu

Wieczorek Sebastian
wychowawca w internacie

Kredkowski Andrzej
religia

Wójcik Katarzyna
język angielski

Bunikowska Ewelina
fizyka

Żebrak Marta
matematyka, informatyka

©2022 Zespół Szkół Ekonomiczno-Technicznych im. Kombatantów Ziemi Lwóweckiej w Rakowicach Wielkich. All Rights Reserved.

Wyszukaj

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem