Profil psychologiczno - coachingowy

Nowy kierunek nauczania od 2019 roku

Pierwszym krokiem na drodze do osiągnięcia sukcesu zawodowego i osobistego jest wewnętrzna motywacja, inspiracja i wszechstronne wykorzystanie drzemiącego w Nas potencjału. Obszar psychologiczno- coachingowy pozwala na rozwijanie zainteresowań z zakresu psychologii, relacji interpersonalnych oraz świadomego i dynamicznego rozwoju osobistego: własnej skuteczności, zarządzania sobą czy decyzyjności.

Absolwenci kierunku Psychologicznego- Coachingowego zapoznają się z metodami technikami, które pozwolą im na podniesienie poczucia własnej wartości, lepsze poznanie samego siebie, efektywne wykorzystanie zasobów wiedzy i umiejętności już posiadanych, odpowiednie zmotywowanie czy rozwój kompetencji managerskich i kierowniczych. Uczniowie, którzy wybiorą tę specjalność mogą liczyć nie tylko na sporą dawkę wiedzy teoretycznej, ale także będą brać udział w ciekawych zajęciach warsztatowych.

Absolwenci zdobędą mocną podstawę do kontynuowania nauki na studiach wyższych na kierunkach psychologii, socjologii, pedagogiki, negocjacji i mediacji, human resources, dziennikarstwa, marketingu i zarządzania, administracji itp.., a w przyszłości pracować z klientami indywidualnymi i zespołami w organizacjach, instytucjach, firmach i korporacjach lub prowadząc własną działalność.

Proponowane przedmioty rozszerzone: język angielski, język polski, biologia, chemia.

©2024 Zespół Szkół Ekonomiczno-Technicznych im. Kombatantów Ziemi Lwóweckiej w Rakowicach Wielkich. All Rights Reserved.

Wyszukaj

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem