Projekt RPO 2019/2020         BIP logo bip m

SKP   |  Blog  |  e-Learning  |  Office  |  e-Dziennik

Rozstrzygnięcie przetargu na dostawę wyposażenia technicznego do pracowni samochodowej

ZAWIADOMIENIE O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY

 w postępowaniu (sygnatura RKZ.ZP.01.2021) dotyczącym zadania pn. „Zakup i dostawa wyposażenia technicznego do pracowni samochodowej”, w ramach projektu: „Rozwój kompetencji zawodowych wraz z unowocześnieniem bazy dydaktycznej w Zespole Szkół Ekonomiczno – Technicznych w Rakowicach Wielkich” realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 - Działanie 10.4. Dostosowanie systemów kształcenia i szkolenia zawodowego do potrzeb rynku pracy.

Zamawiający informuje, iż w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, wybrał jako najkorzystniejszą ofertę Wykonawcy:

ELKUR sp. j A. Kuryło K. Kuryło, ul. 3 Maja 98/b, 37-500 Jarosław

©2021 Zespół Szkół Ekonomiczno-Technicznych im. Kombatantów Ziemi Lwóweckiej w Rakowicach Wielkich. All Rights Reserved.
Współtworzony z AlleMarkt

Wyszukaj

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem