Projekt RPO 2019/2020         BIP logo bip m

SKP   |  Blog  |  e-Learning  |  Office  |  e-Dziennik

Aktualności

Gala laureatów 2017

Wyróżniono 11 sportowców za osiągnięcia indywidualne:

Woroszko Dominika

Górowska Patrycja

Sowierszenko Weronika

Szostak Nikola

Ludziak Ewa

Jastrzębska Justyna

Tofil Natalia

Grześków Mateusz

Kijanka Szymon

Bałut Gracjan

Szewczyk Bartosz

 

Wyróżnienie za osiągnięcie zespołowe otrzymała drużyna w składzie: Alan Smyksy, Mateusz Grześków, Bartłomiej Kruczkowski, Szymon Hałka, Bartosz Hałka, Krystian Sudół, Roman Tsiapko, Bartosz Bestydziński, Michał Hanusiewicz,Dawid Podskarbi za zdobycie 2 miejsca w Mistrzostwach Województwa SZS w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych. 

Wyróżnienia otrzymały także nasze drużyny za osiągnięcia klas mundurowych: 

Wyróżniono drużynę w składzie:  BuryłoWiktoria, Złotek Joanna, Jastrzębska Justyna, Bernardo Sara, Prażmowska Angelika, Ludziak Ewa, Kasprzyk Dominika, Dąbrowska Justyna, Gałązka Paulina, Bis Katarzyna, Wodzińska Paulina, Hałka Bartosz, Moroz Sebastian, Bestydziński Bartosz, Grześków Mateusz, Sudół Krystian, Romanowski Grzegorz, Witowski Dominik, Hałka Kamil, Turchoń Filip, Rodzeń Hubert, Zub Szymon, Nowaczewski Damian, Czafurski Maciej, Sordyl Jakub, Podskarbi Dawid za zajęcie 1 miejsca na III Centralnym Zlocie Klas Mundurowych Żagań 2016 – Mistrzostwa Polski Klas Mundurowych.

Wyróżniono drużynę chłopców w składzie:  Hałka Bartosz, Tychowski Konrad, Buryło Zbigniew, Hałka Szymon, Moroz Sebastian, Sudół Krystian  - którzy zajęli  3 miejsce w VI Ogólnopolskich Mistrzostwach Sportowo – Obronnych Klas o Profilu Mundurowym.               

Wyróżniono drużynę dziewcząt w składzie: Tofil Natalia, Buryło Wiktoria, Jastrzębska Justyna, Pukacka Angelika, Złotek Joanna, Bernardo Sara - które zajęły 4 miejsce w VI Ogólnopolskich Mistrzostwach Sportowo – Obronnych Klas o Profilu Mundurowym 

 

Stypendium Starosty Powiatu Lwóweckiego otrzymały uczennice Klaudia Jamrozy i Yuliana Palko.

  

Finalistą Gali Laureatów został Hubert Magda za  zajęcie 1 miejsce w etapie powiatowym i udział w finale wojewódzkim Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”.

 

©2020 Zespół Szkół Ekonomiczno-Technicznych im. Kombatantów Ziemi Lwóweckiej w Rakowicach Wielkich. All Rights Reserved.
Współtworzony z AlleMarkt

Wyszukaj

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem