Projekt RPO 2019/2020         BIP logo bip m

SKP   |  Blog  |  e-Learning  |  Office  |  e-Dziennik

Aktualności

Półmaraton Świdnicki

Dnia 4 listopada 2017 roku w Świdnicy odbył się 3 RST Półmaraton Świdnicki ( dystans 21 kilometrów 97,5 metra), w którym wzięło udział 1500 biegaczy. Bardzo dobrze zaprezentował się Adam Dymitroca reprezentując Zespół Szkół Ekonomiczno - Technicznych w Rakowicach Wielkich i Powiat Lwówecki, zajmując 8 miejsce open ( 3 miejsce z Polaków,  pierwsza piątka Kenijczycy) z świetnym czasem 1.16.46, poprawiając o ponad pół minuty zeszłoroczny wynik. 

 

©2021 Zespół Szkół Ekonomiczno-Technicznych im. Kombatantów Ziemi Lwóweckiej w Rakowicach Wielkich. All Rights Reserved.
Współtworzony z AlleMarkt

Wyszukaj

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem