Projekt RPO 2019/2020         BIP logo bip m

SKP   |  Blog  |  e-Learning  |  Office  |  e-Dziennik

Aktualności

Poezja dla umysłu, uczta dla duszy

 

     Uniwersalny przekaz poparty genialną grą na instrumentach sprawia, że udział w tym wyjątkowym wydarzeniu był dla nas poezją dla umysłu i ucztą dla duszy.  Dla tych „starszych- opiekunów”  była to okazja, by we wspomnieniach wrócić do czasów młodości- „Jest Już za późno”,. „Z nim będziesz szczęśliwsza”, „Bieszczadzkie anioły”, „ Blues o 4 nad ranem”,   

     Trudno opisać wrażenia koncertowe, to trzeba było po prostu przeżyć. Wspaniały wieczór muzyczny, atmosfera w czasie występu - magiczna!  Niezwykły klimat, niezapomniane wrażenia zostaną w sercu. Nowe piosenki też piękne ale nie budziły takich emocji jak stare. Bisowali chyba godzinę!! Koncert wart każdej ceny.

       Doceniamy także fakt, że artyści dali się namówić na szereg bisów, a nie zeszli szybko ze sceny. Klaudia, Patrycja i kwiatami  podziękowały w naszym imieniu za  wspaniały występ,  za  porywającą muzykę, za niezapomniane chwile. 

 Dzięki! Wielkie dzięki chłopaki!! Do zobaczenia w przyszłym roku.  

 

©2020 Zespół Szkół Ekonomiczno-Technicznych im. Kombatantów Ziemi Lwóweckiej w Rakowicach Wielkich. All Rights Reserved.
Współtworzony z AlleMarkt

Wyszukaj

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem