Projekt RPO 2019/2020         BIP logo bip m

SKP   |  Blog  |  e-Learning  |  Office  |  e-Dziennik

Aktualności

Szkolenie strażackie na Żwirowni

Uczniowie zapoznali się z bezpiecznym zachowaniem na akwenach wodnych w okresie zimowym, następnie ćwiczono ewakuację osób zagrożonych na wodzie za pomocą łodzi i sani lodowych, ratowanie osób tonących z wykorzystaniem koła ratunkowego i rzutki ratowniczej oraz podejmowanie osób poszkodowanych z lodu za pomocą sani lodowych. Zajęcia były bardzo wartościowe, ciekawe i atrakcyjne dla naszych strażaków.

Adam Dymitroca

©2020 Zespół Szkół Ekonomiczno-Technicznych im. Kombatantów Ziemi Lwóweckiej w Rakowicach Wielkich. All Rights Reserved.
Współtworzony z AlleMarkt

Wyszukaj

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem