Aktualności

Uroczystość wręczenia stypendiów Prezesa Rady Ministrów

W dniu 1 grudnia 2017 r. w Teatrze Zdrojowym im. Henryka Wieniawskiego w Szczawnie Zdroju, Anna Zalewska Minister Edukacji Narodowej i Roman Kowalczyk Dolnośląski Kurator Oświaty, wręczyli dyplomy 112 uczniom dolnośląskich szkół ponadgimnazjalnych z rejonu wałbrzyskiego i jeleniogórskiego, stypendystom Prezesa Rady Ministrów. 

O stypendium Prezesa Rady Ministrów mogli ubiegać się uczniowie, którzy otrzymali promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen  Z naszej szkoły stypendia otrzymali Kacprzak Sara i Zegar Klaudia. Wszystkim gratulujemy wyróżnień i życzymy dalszych sukcesów w życiu. 

 

©2020 Zespół Szkół Ekonomiczno-Technicznych im. Kombatantów Ziemi Lwóweckiej w Rakowicach Wielkich. All Rights Reserved.
Współtworzony z AlleMarkt

Wyszukaj

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem