Projekt RPO 2019/2020         BIP logo bip m

Ogłoszenia| SKP |  Blog  |  e-Learning  |  Office  |  e-Dziennik | Facebook

Aktualności

Francuskie przysmaki, czyli polskie ślimaki serwowane w ZSET Rakowice

Dziś w ZSET Rakowice we współpracy klas informatycznych wraz z klasą gastronomiczną były serwowane ślimaki nasze polskie winniczki, które są eksportowane na francuskie stoły i tam serwowane jako super przysmak. Kasy Informatyczne 1dT i 3dT dostarczyły główny produkt i pod okiem Pani Agnieszki Jadach brały udział we wstępnym przygotowaniu głównego produktu (ślimaków), następnie uczniowie z klasy gastronomicznej 3dT użyły swojej wiedzy i kunsztu kucharskiego i wyśmienicie przygotowali to wykwintne dane co widać na zdjęciach.

Danie przeszło test na podniebieniach znawców tematu nauczycielu języka francuskiego Bogusławie Kuźliku i naszej Pani pedagog Angeliki Kowalczyk, która zna też obyczaje kuchni francuskiej.

Poczęstowany został każdy a kto spróbował był zachwycony umiejętnościami naszego gastronoma z klasy 3dT.

 

©2023 Zespół Szkół Ekonomiczno-Technicznych im. Kombatantów Ziemi Lwóweckiej w Rakowicach Wielkich. All Rights Reserved.

Wyszukaj

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem