Aktualności

Informacja dla kandydatów do klas pierwszych

Wszelkie informacje dotyczące rekrutacji kandydatów - deklarujących wybór naszej szkoły jako pierwszy, drugi, trzeci i kolejny - do klas pierwszych liceum, technikum i szkoły branżowej będą udzielane w sekretariacie Zespołu Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Rakowicach Wielkich po 19 sierpnia 2019. Ze względu na ochronę danych osobowych, nie możemy udzielać takich informacji w rozmowie telefonicznej.

Kandydaci, którzy zostali poinformowani w systemie rekrutacyjnym o odrzuceniu ich wniosków i są to osoby z pierwszego naboru, zostały na pewno przyjęte (jeśli posiadamy ich komplet dokumentów). Pozostałych prosimy o cierpliwość i o kontakt w wyżej wymienionym terminie.

©2020 Zespół Szkół Ekonomiczno-Technicznych im. Kombatantów Ziemi Lwóweckiej w Rakowicach Wielkich. All Rights Reserved.
Współtworzony z AlleMarkt

Wyszukaj

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem